Altın fiyatları bugün ne kadar?
Altın fiyatları bugün ne kadar?Altın fiyatları bugün ne kadar? Çeyrek altın bugün ne kadar? sorusu vatandaşlar tarafından yanıtı araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Haftanın son iş gününe bir gün kala altın fiyatlarındaki son durumu haberimizden yakından takip edebilirsiniz. Gram altın, çeyrek altın, yarım altın, tam altın, cumhuriyet altını ve ata altının fiyatlarını ayrıntılı olarak sabah.com.tr'den inceleyebilirsiniz.

ALTIN FİYATLARI BUGÜN NE KADAR? (15 MART ALTIN FİYATLARI)

GRAM ALTIN

Gelir dengesine göre çeyrek altınla birlikte en çok araştırılan gram altının alış fiyatı bugün 165.38 lira, satış fiyatı ise 165.44 lira olarak dikkat çekiyor.

ÇEYREK ALTIN

Altın sözü ön plana çıkınca en fazla akla gelen şey şüphesiz çeyrek altındır. Çeyrek altının alış fiyatı bugün 262.86 lirayken çeyrek altın satış fiyatı ise 259.76 lira olarak göze çarpıyor.

YARIM ALTIN

Yatırım ve birikim hedefi olan vatandaşların sıkça satın aldığı yarım altının alış fiyatı 526.06, yarım altın satış fiyatı ise 539.51.

TAM ALTIN

Tam altının alış fiyatı 1.051.77 lira, tam altın satış fiyatı ise 1.077.95 lira.

CUMHURİYET ALTINI

Cumhuriyet altını 1.089.00 liradan alınırken, 1.099.00 liradan satış yapılıyor.

ATA ALTIN

Ata altın alış fiyatı; 1.088,41 lira, satış fiyatı ise 1.115,32.

GRAM ALTIN NEDİR?

Gram altını açıklamadan önce altın nedir, nasıl üretilir bu konulara biraz açıklık getirmemiz gerekiyor. Sözlük anlamı ile simgesi Au olan ve atom sayısı 79, atom ağırlığı 196,9, 1064 °C'de eriyen, kolay işlenen, yüksek değerli, paslanmaz element. Doğada az bulunması nedeniyle altının önemi ve değeri büyük olmuştur. Çok eski zamanlardan itibaren para basımında kullanılmaktadır. Altın para basımında kullanılan altın alaşımlarının ayarları ülkeden ülkeye farklılık göstermektedir.

SABAH
Arabesk FM - Arabesk Muzigin Merkezi
Etiketler
radyo radyoarabesk canliradyo damarfm arabeskradyo tiryaki fm arabesk fm kralfm kralmuzik arabeskmuzik radyotiryaki google vidolar tiwitter arabesksanatcilar radyodinle facebook arabeskradyolar tiryakifm arabeskfm arabeskvideolar youtube

Haberler
Linkler
Arabesk FM Radyo Dinle Toptan Et Türkü Radyo KonyaRent A Car damar fm reklamsız radyo
GOOGLE PLAY VE APPLE STORE'DAYIZ TELEFONUNUZA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN !

Hızlı Erişim
Programcı (dj) Başvuru
Türkiye'nin en koyu arabesk radyosunda yerinizi alın, arabeske gönül verdiyseniz hemen başvurun.  · Devamı!..
Dinleyici Köşesi
En büyük arzumuz dinleyicilerimizin görüş ve önerileri, sizlerde görüşlerinizi bizlerle paylaşın.  · Devamı!..
Konuklarımız
Radyomuzda konuk ettiğimiz, yada mesajları ile bize destek veren değerli sanatçı dostlarımız.  · Devamı!..
Sitene Radyo Ekle
Sizlerde sitenize radyo ekleyerek, ziyaretçilerinize müzik ziyafeti sunun.  · Devamı!..
Galeri
Arabesk'in en baba yorumcularını sizler için bir araya getirdik, işte onlar.  · Devamı!..
Reklam ver
Reklam büyümeye yönelik en büyük yatırımdır, sizlerde görsel ve sesli reklamlarınızı radyomuzda yayınlatın.  · Devamı!..
Powered by PHP-Fusion copyright © Nick Jones.Released without warranties under AGPL v3 - Tasarım ARI Medya Production - Yönetici Girişi - 6,047,675 Tekil Ziyaretçi