Basbakan'in otoyol Acilis toreni konusmasi
Basbakan'in otoyol Acilis toreni konusmasi"İZMİR'E HİZMET ETMEK BENİM İÇİN ŞEREFTİR"

Yıldırım; "Bursa'ya kadar 85 kilometrelik otoyol bitti. İlerleyen günlerde onu da açacağız. 1923-2002 arasında Türkiye'de yapılan bölünmüş yol 6 bin 100 kilometreydi. Şimdi 25 bin 200 kilometre oldu. 79 yılda yapılan tünel 50 kilometreydi. İzmir şehir içinde bir yerden bir yere gidinceye kadar İzmir'den İstanbul'a varacaksınız. İşte hizmet bu. Şu açtığımız yol 1.5 milyar lira İzmir'e helali hoş olsun. İzmir benim memleketim, evim. İzmir, her zaman hizmetin karşılığını vermişti. Memeleketime hizmet etmek benim için şereftir." diye konuştu.

KILIÇDAROĞLU'NUN GAFI

Başbakan Binali Yıldırım geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanlığı sistemi hakkında; "Yeni modeli kurduk. Halk seçti cumhurbaşkanını... Başbakan da başkası oldu. Cumhurbaşkanı başka bir partinin genel başkanı, başbakan başka bir partinin genel başkanı... Asıl kavga o zaman çıkacak. Niye bunu söylemiyolar millete, neden bu anlatılmıyor millete?" diyerek gaf yapan CHP Genel Başkanı'na şunları söyledi; "Kılıçdaroğlu'na teşekkür etmemiz lazım. Bizim anlatamadığımızı çok güzel şekilde anlattı. Anayasa değişikliği yetki tartışmasıını ortadan kaldırıyor ama Kılıçdaroğlu sistemin değiştiğinin farkında değil. Onu da yorgunluğuna verelim."

Arabesk Müzigin Merkezi
Email: info@arabeskfm.biz
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.
Twitter Ve Facebook'ta Bizi Takip Edin

Etiketler
selami şahin dinle selami şahin seni seviyorum selami şahin özledim selami şahin hayatı selami şahin burcu güneş selami şahin damar selami şahin şarkıları selami şahin arabesk selami şahin iyiki varsın selami şahin kimdir selami şahin seninle başım dertte selami şahin şarkı sözleri

Haberler
Facebook'ta Bizi Bulun
GOOGLE PLAY VE APPLE STORE'DAYIZ TELEFONUNUZA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN !

Hızlı Erişim
Programcı (dj) Başvuru
Türkiye'nin en koyu arabesk radyosunda yerinizi alın, arabeske gönül verdiyseniz hemen başvurun.  · Devamı!..
Dinleyici Köşesi
En büyük arzumuz dinleyicilerimizin görüş ve önerileri, sizlerde görüşlerinizi bizlerle paylaşın.  · Devamı!..
Konuklarımız
Radyomuzda konuk ettiğimiz, yada mesajları ile bize destek veren değerli sanatçı dostlarımız.  · Devamı!..
Sitene Radyo Ekle
Sizlerde sitenize radyo ekleyerek, ziyaretçilerinize müzik ziyafeti sunun.  · Devamı!..
Galeri
Arabesk'in en baba yorumcularını sizler için bir araya getirdik, işte onlar.  · Devamı!..
Reklam ver
Reklam büyümeye yönelik en büyük yatırımdır, sizlerde görsel ve sesli reklamlarınızı radyomuzda yayınlatın.  · Devamı!..
Powered by PHP-Fusion copyright © Nick Jones.Released without warranties under AGPL v3 - Tasarım ARI Medya Production - Yönetici Girişi - 7,010,235 Tekil Ziyaretçi