Meral Çelik Sanatçimiz Kimdir
Meral Çelik Sanatçimiz KimdirKüçük yaşlarda müziğe merhaba diyen sanatçı Meral Çelik, ilk albümünü 13 yaşında yaptı.
Müzik ve medya camiasında geniş yankı uyandıran sanatçı daha sonra dört albüm daha hazırladı.

Müziğe gösterdiği başarının yanı sıra, kamera karşısına geçerek oyunculuk yeteneğini de kanıtlayan sanatçı, Münir Özkul gibi değerli oyuncularında oynadığı ‘‘Kadersiz Kullar’’ , ‘‘Yaşamaya Mecburum’’ isimli filmlerinde başrol üstlendi. Filmleri sinema salonlarında ve tv ekranlarında ülkenin birçok kanallarında defalarca gösterildi ve hâlen gösterilmektedir.

Uzun bir aradan sonra müzik piyasasına tekrar merhaba diyen sanatçı, 2014 yılında Star Prodüksiyon ailesine katıldı ve ‘‘Aşk Yüzünden’’ isimli beşinci müzik albümünü prodüktör ve menajeri Yusuf Savaş üstlendi.

Birbirinden güzel 11 eserin yer aldığı albümde birçok değerli söz yazarı ve bestecilerin eserlerine yer verildi. Ayrıca son günlerde dillerden düşmeyen ''Ankara'nın Bağları'' olarak bilinen ''İp Attım Ucu Kaldı'' isimli şarkı ve yıllar önce arabeskin duayeni merhum Müslüm Gürses'inde seslendirdiği eserlerden ''Aklı Yok Fikri Yok'' isimli şarkıda albümde yer aldı.

Yurt içinde ve yurt dışında birçok ülkede konserler yapan sanatçı, müzik çalışmalarını titizlikle sürdürmektedir

Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.
Twitter Ve Facebook'ta Bizi Takip Edin

Etiketler
hakan gürses isyan hakan gürses dinle hakan gürses şarkıları hakan gürses biyografi hakan gürses hayatı müslüm gürses hakan gürses gitme hakan gürses kimdir hakan gürses sensiz hayat hakan gürses 2011

Haberler
Facebook'ta Bizi Bulun
GOOGLE PLAY VE APPLE STORE'DAYIZ TELEFONUNUZA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN !

Powered by PHP-Fusion copyright © Nick Jones.Released without warranties under AGPL v3 - Tasarım Hosting Radyo Production - Radyo Dinle - 7,103,117 Tekil Ziyaretçi